KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10851061
nr 1085 1061
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsningar, 2 st. Ernst Hällgren, motiv från söder, signerade, motivet: 16x24
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:43:01
200 kr
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm